Miks valida meie mullivannid?

Tšehhi kvaliteediga spaakogemus

HANSCRAFT toetub oma rohkem kui 15-aastasele praktilisele kogemusele premium-klassi mullivannide importimise, edasimüügi ja hoolduse alal. Tänu sellele kogemusele disainime tooteid, mis on mugavad kasutada ning samas tervisele ohutud, äärmiselt vastupidavad ja defektideta.

Kõigile taskukohane spaakogemus

Usume, et lõõgastumine on tervisliku ja tasakaalustatud elustiili oluline osa. Seepärast pakuvad meie mullivannid Premium-klassi spaakogemust, mis on taskukohane nii lastega peredele, aktiivsetele sportlastele kui paaridele, kes tahavad nautida lihtsaid rahulikke hetki teineteise seltsis.

Hoolime nii tervisest kui loodusest

Me peame alati silmas keskkonda ja valime ainul kõrgeima kvaliteediga materjalid, mis on nii tervisele kui loodusele ohutud. Lisaks võtame kõik materjalijäägid alati ringlusse ja suuname tagasi tootmisprotsessi. See teeb meist peaaegu nulljäätmetega ettevõtte (97%).

Loodud nii keha kui hinge jaoks

Martin Prochazka, MSc. on Tšehhi juhtivate sportlaste füsioterapeut, kes jälgib, et kõigis meie mullivannides saaks võtta kehale loomuliku asendi ja saada üks tõeliselt tõhus massaaž.

Uhkustamist väärt disain

Teie silmad saavad samavõrd rõõmu kui keha. Meie vannide kaasaegne kuju ja meeldiv aluskapp on loodud Ondrej Kamenicky, M.Arh. poolt ning täiustab ja täiendab iga aia eksterjööri.

Maailmaklassi liiga

Me pöörame tähelepanu ka kõige väiksematele detailidele. Tänu esmaklassilistele materjalidele ja täpsele teostusele saame garanteerida, et kõik meie mullivannid on äärmiselt vastupidavad. Iga toode läbib reaalelu tingimustes range testimise, mis aitab meil kõrvaldada 99% võimalikest defektidest ja tõrgetest.

Tootmine ja tarne 4 nädalaga.

Kas olete juba valinud endale sobivaima mullivanni? Hea uudis on, et te ei pea kaua ootama, kuni saate seda kodus nautida. Toimetame vanni teieni juba 4-8 nädala jooksul siduva Tellimuse vastuvõtmisest.