Mullivann HC Design 7

HC Design 7

Elegantsed ümarad servad ja täpsus ka pisimates detailides – nii kirjeldaksime HC Design tooteseeria mullivanne. Nende ergonoomiline disain tagab maksimaalse mugavuse ja tõhusa hüdroteraapilise massaaži. Kõik mullivannid on piisavalt pikad ka suurt kasvu inimestele.

HC7 mahutab 5 inimest omades 3 istekohta ja 2 lamamiskohta. Antud mudelil on kokku 59 düüsi (51 veedüüsi ja 8 õhudüüsi, kaasa arvatud AIR X düüsid.). Spavann on varustatud osooniga saneerijaga , mis hoiab vannivee puhtana kogu aja. Standard varustusse kuulub värviline LED valgustus, anatoomilised peatoed, kosk , Balboa juhtpult koos titaaniumist küttekehaga, soojustatud kate, katte tõstuk, astmed, Aquatic AV helisüsteem basskõlariga, aroomiteraapia, LED valgustusega düüsid, kemikaalid stardikomplekt ning vastupidavast ilmastikukindlast materjalist küljepaneelid.

 

Hind: 9900 €

Küsi pakkumist!

Erinevate küsimuste korral, mis Teile võib tekkida, võtke meiega kindlasti ühendust. Aitame Teil kergemini välja valida sobiva mudeli lähtudes Teie vajadustest.

Lai valik standardseid tarvikuid

Standardsete tarvikute hulka kuuluvad värviline LED valgustus, LED taustvalgustusega joad, anatoomilised peatoed, AIR X® joad, kose süsteem, juhtsüsteem, osooniga ja UV-saneerijaga titaanumist veekuumuti, termokate, katte tõstuk, astmed, vastupidavad külgpaneelid ja Aquatic helisüsteem koos bassikõlariga.

Lisatasu eest saate tellida WiFi mooduli, mis võimaldab ühendada mullivanni nutitelefoniga ja nii massaaži intensiivsust reguleerida. Samuti saate täiustada oma mullivanni MicroSilk veeteraapia seadmega, mis on spetsialiseerunud naha taastamisele ja puhastamisele.


Unikaalne disain

HC Design mullivannid eristuvad selgesti oma ümarate nurkade ja kauni puidutekstuuriga kapipaneelide poolest. See on väga vastupidav materjal ning saadaval neljas värvitoonis.

Kvaliteetne ja äärmiselt vastupidav kere

Vannikere sisekülg on tehtud täielikult taaskasutatud GreenShield materjalist, mille jäikuse ja seega pika tööea tagab ABS vahekiht. Lisaks on see soojustatud Arctic+ materjaliga ja soojust peegeldava ALU materjaliga, mis kaitsevad mullivanni karmides talvetingimustes.

Väliskülg on valmistatud ameerika akrüülist Lucite ning on saadaval kuues värvitoonis.

Tänu neile hoolikalt valitud esmaklassilistele materjalidele ja valmistoodete rangele testimisele saame garanteerida iga mullivanni äärmiselt hea vastupidavuse, kauakestvuse ja veatuse.

Vaata lisaks ka meie A-Profiili talveaedasid

Tehnilised näitajad

Mõõtmed  220 x 220 x 93 cm
Vee mahutavus  1350 l
Kasutajate arv  5
istudes  3
lamades  2
Kaal 300 kg
Õhujoad  8
Veemassaaži joad  51
Air X® joad jah
Ringluspump 1 Typhoon 3000 DUAL 2,2 kW
Ringluspump 2  Typhoon 3000 2,2 kW 
Juhtsüsteem ja küttekeha  Balboa TP800 3 kW 
Filtreerimine Pinnafilter CMP, USA 
Kere Lucite, USA

Standardvarustus

Värviline LED valgustus 8x 
Spa LED valgustus 1x
Joad roostevaba teras
LED valgustusega joad  jah
Õhupuhur  jah (sh küte) 
Kosk  jah
Aroomteraapia  jah
Kapp WPC
UV-saneerija  jah
Osooniga saneerija  jah
Spa helisüsteem  Aquatic AV 
Bassikõlar Aquatic AV 
Termokate + katte tõstuk  jah
Astmed jah
Kemikaalide stardikomplekt jah

Välisviimistlus

Sisu